0
Кошик

Гарантії

Відповідно до Закону України «Про захист прав споживача» ст.9, протягом 14 днів, не враховуючи день покупки, покупець має право на обмін товару. Обмін проводиться у разі, якщо товар не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, захисні плівки, ярлики. У разі, коли на момент обміну, аналогічного товару немає у продажу, покупець може придбати будь-які інші товари наявного асортименту з відповідним перерахуванням вартості або отримати назад гроші у розмірі вартості повернутого товару. Протягом двох місяців (60 днів) після покупки товару ми гарантуємо безкоштовний ремонт пошкоджених рухомих частин: замків, коліс, ручок (блискавки гарантійному обслуговуванню не підлягають).

ГАРАНТІЇ НЕ ПОШИРЮЮТЬСЯ НА:

  • Природне зношення.
  • Випадкові пошкодження, завдані клієнтом або пошкодження, які виникли внаслідок недбалого ставлення або використання (вплив рідини, сторонніх предметів тощо).
  • Пошкодження в результаті природних явищ.
  • Пошкодження, викликані використанням товару не за призначенням або з порушенням правил експлуатації.

Товари зі знижкою 30% і вище обміну та поверненню не підлягають. Гарантія на ремонт такого товару один місяць (30 днів). Просимо звернути Вашу увагу, що в гарантійне обслуговування входить тільки ремонт товару (доставка не входить). Перед доставкою весь товар ретельно перевіряється на брак, тому ймовірність того, що вам привезуть неякісний товар дуже мала!

При отриманні товару обов’язково уважно оглядайте сумки на наявність дефектів. Ви приймаєте товар і якщо подібний дефект виявиться через кілька днів після покупки, Вам буде важко пояснити його походження.

Якщо у Вас виникнуть будь-які додаткові питання, ми будемо раді відповісти на них.
Закон України «Про захист прав споживачів» читайте тут.

© 2018-2019 «Erukzak». Всі права захищені
Розробка сайту
Наверх